Home › The sims 3 jak sprzedawać w komisie

The sims 3 jak sprzedawać w komisie

Sporo sprzedawców czyni duży błąd.

Przedstawiając produkt eksponują mocne strony, które ich zdaniem są ważne, a nie klienta. Warto, więc zadbać okompletną analizę wymogów klienta, która zawiera dopytywanie i próbę interpretacji jego determinantów mających wpływ na podjęcie decyzji o zakupie. W głównej mierze chodzi o pokazanie możliwemu nabywcy, że dany produkt zmieni jegofunkcjonowanie. Warto też zadbać, aby klient odczuwał radość z powodu zakupu i zadawał sobie sprawę, że dobrze ulokował środki. Starając się pokazać produkt, sprzedawcy muszą pamiętać o przystosowaniu komunikatu do aktualnych potrzeb klienta i jego pragnień. Wielu ludzi nie zachęcą hasła o małej cenie, lecz jakość oraz popularność konkretnego produktu. W rezultacie każdy chce widzieć zazdrość w oczach znajomych. Ponadto każdy sprzedawca musi nie tyle koncentrować się na elementach produktu, ale na tym, w jaki sposób klient ma możliwość go wykorzystać. Nikogo nie ciekawi, czym jest konkretna rzecz, ale co może dla niego zrealizować bądź co ułatwić. Ze względu na to klient potraktuje zakup bardziej emocjonalnie a sprzedawca w jego oczach będzie godniejszy zaufania. Przedstawiając dany produkt warto również uwydatnić korzyści, jakie kupujący odniesie i straty, jeżeli tego nie zrobi.

Wskazane jest zadbać by w oczach klienta produkt był cieszący się wzięciem, a sprzedawca ma jego ostatnie sztuki, które w niedługim czasie się sprzedadzą.

Z użyciem tej prostej sztuczce klient zacznie pożądać kupna i nie będzie się starał poddawać go głębszej analizie.Wieńcząc transakcje powinno się zadbać, by nie dawać za dużo czasu na przeanalizowanie. Dlatego warto być bezkompromisowym i dać klientowi uczucie dokonania najlepszego wyboru..