Home › Montaż reklam na billboardach

Montaż reklam na billboardach

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak niemało funkcji ma to pozornie nieskomplikowane urządzenie. Wydawać by się mogło, że mechanizmów podnośnikowych używa się tylko na budowie. Jednak w tym przypadku technologia nas zaskakuje. Pojazdy potocznie nazwane zwyżkami mamy możliwość zastosować w wielu dziedzinach. Przykładowo w reklamie. Naturalnie nie ma to nie wspólnego z tworzeniem kampanii, jednak w sytuacji kiedy agencja stworzy już materiały promocyjne trzeba przejść do działania.

Montaż dużych plakatów bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem. Z reguły przedsiębiorstwa zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się rozlokowaniem materiałów. Plakaty z reguły są umieszczane w ciężko położonych miejscach na dużym formacie. Oczywiście po to, żeby można je było dostrzec przejeżdżając samochodem czy po prostu idąc po chodniku. Im bardziej nietypowe lokum, tym bardziej.

W tym momencie do działań wkracza wykwalifikowana ekipa monterska. Muszą to być osoby posiadające prawo do korzystania z przyrządów transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt praktyczny do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują sprawne dotarcie do miejsc znajdujących się nawet na kilkudziesięciu metrach.

Platforma wyśmienicie zamienia rusztowanie, którego po prostu nie trzeba budować, co zostaje oszczędnością czasu oraz pieniędzy.

Robotnicy mają możliwość w komfortowych warunkach wykonywać swoją pracę..
Polecamy: prace wykonywane podnośnikiem koszowym we Wrocławiu